ogloszenia-nieruchomosci.eu
Osób online:1 | Ogłoszeń:237

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Sprzedam Piękne Działki Budowlane Zalesione -25 Km Od Warszawy - Ekologiczne Tereny

Sprzedam Piękne Działki Budowlane Zalesione -25 Km Od Warszawy - Ekologiczne Tereny

DZIAŁKI BUDOWLANE ZALESIONE

SPRZEDAM PIĘKNE DZIAŁKI BUDOWLANE - ZALESIONE - UMIEJSCOWIONE NA TERENACH EKOLOGICZNYCH ZDALA OD FABRYK I PRZEDSIEBIORSTW ALE BLISKO PODSTAWOWYCH PUNKTÓW USŁUGOWYCH TYPU SKLEPIK, BANKOMAT, APTEKA ITD.
Możliwość kupna 4 działek lub jednej – każda z nich 1602m. i 1601m.– Cena - 145 TYSIĘCY ZŁ. za działkę w miejscowości Siestrzeń - 25 KM OD WARSZAWY (9 km od Grodziska Maz, 16 km od Pruszkowa) - dobry dojazd.

Media: prąd na działce, wodociąg w ulicy w odległ.ok.35m-woda bardzo dobrej jakości z terenów ekologicznych++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Dostęp do gazu w odległ.ok.70 m. Kanalizacja - projekt. Nie ma problemu z uzyskaniem pozwolenia na wycięcie drzew.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bardzo dobry dojazd na Termy do Mszczonowa z kompleksem basenów z uzdrowiskową wodą termalną – czynne cały rok - tylko 17 km – 15 minut samochodem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W okolicy około 2 km i 3 km: sklep spożywczy, przychodnia,
apteka, bankomat, całodobowa stacja benzynowa, przedszkole, przystanki autobusowe, restauracje. Miejsce zaciszne, spokojna okolica.
Sąsiedzi bardzo przyjaźni.

W okolicy lasy i zabudowa letniskowa (działki) i ludność zamieszkała na stałe, są też nowo budowane domy i nowe osiedla. Są utwardzane drogi i szosy. W miejscowości wprowadzono nazwy uliczek.
Grunt położony jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i jest oznaczony symbolem M - zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca.

TELEFON - osoba prywatna - 507 -502 -662 (orange) – od godziny 17.00 w tygodniu. W soboty i niedziele o dowolnej porze.

Pozdrawiam i życzę miłych poszukiwań
Popularne
 PDF
Telefon: 507 502 662

Cena: PLN 145000.00
Tagi:   Sprzedam Piękne Działki Budowlane Zalesione -25 Km Od Warszawy - Ekologiczne Tereny


Miasto/a:
 Grodzisk Mazowiecki
 Powiat grodziski
 Powiat pruszkowski
 

Reklama

 
Kategorie

 

Lokalizacja

 

Promowane

Najnowsze

Popularne

Tagi

Ul. Budowlaną Bezpośrednio Wynajmę Wolno Morzem Budowlana Rzeszowie Wynajęcia Okazja Działki Działkę Lokal Bloku Działka Dom Mieszkalny Sprzedaż Jeziorem Sprzedam Nad Mieszkanie Pod Stojacy Centrum

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia

Partnerzy


  • Nieruchomości Legionowo
  • Remont Białystok

  • ')